Zaloguj

Dostępna od: 1.09.2023

Platforma MF

Platforma Metamorfozy Finansowej to innowacyjne miejsce, w którym nauczysz się, jak świadomie zarządzać swoimi finansami. Rejestrując się na Platformie zyskujesz dostęp do bezpłatnych narzędzi i wszechstronnej wiedzy, dzięki której odkryjesz, że zarządzanie finansami może być skuteczne i bardzo owocne.

Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z finansami, czy masz już pewne doświadczenie w tym obszarze, nasza Platforma zapewni Ci pełne wsparcie na każdym etapie Twojej metamorfozy.

Co otrzymujesz rejestrując się na Platformie Metamorfozy Finansowej?

Na platformie czeka na Ciebie bezpłatny kurs finansowy, który składa się z modułów:

 • 1

  ZARZĄDZANIE
  BUDŻETEM DOMOWYM

  Czym jest budżet domowy

  Jak planować budżet

  Praktyczna nauka kontroli budżetu

 • 2

  ZARZĄDZANIE
  I PODZIAŁ MAJĄTKU

  Filozofia podziału majątku

  Istota żelaznej rezerwy

  Majątek a bezpieczeństwo

 • 3

  KURS SPŁATY
  ZOBOWIĄZAŃ

  Psychologia długu

  Dlaczego się zadłużamy?

  Jak pozbyć się zobowiązań?

 • 4

  BEZPIECZEŃSTWO
  FINANSOWE

  Test bezpieczeństwa

  Poziomy bezpieczeństwa

  Zabezpieczenie i ryzyka

Co jeszcze czeka na Ciebie na Platformie?

Odkryj dodatkowe materiały edukacyjne, które usprawnią Twoją naukę o zarządzaniu finansami!

 • Dziennik Metamorfozy

  Odkryj nasze unikalne narzędzie do śledzenia i dokumentowania Twojej drogi ku poprawie sytuacji finansowej! Nasz Dziennik Metamorfozy Finansowej to skarbnica wiedzy, w której zarejestrujesz postępy, cele, wyzwania i wnioski związane z Twoją transformacją i przygotujesz się na prawdziwą zmianę w podejściu do zarządzania swoim majątkiem.

 • Dostęp do społeczności

  Dołącz do społeczności #niewstydzesiefinansow na naszych platformach społecznościowych, gdzie stworzyliśmy miejsce pełne wsparcia, inspiracji i otwartości na rozmowę o finansach. Stań się częścią innowacyjnego ruchu, dziel się swoimi doświadczeniami, ucz się od innych i nieustannie rozwijaj swoje umiejętności finansowe.

 • Bezpłatne konsultacje z planerami finansowymi

  Skorzystaj z bezpłatnego wsparcia planera finansowego, który pomoże Ci w opracowaniu spersonalizowanego planu finansowego i będzie czuwał nad jego realizacją. Nasi planerzy, podobnie jak profesjonalni trenerzy dbający o Twoją formę fizyczną, są gotowi wspierać Cię w zarządzaniu finansami i optymalizacji Twojej sytuacji finansowej, zapewniając jednocześnie motywację do osiągnięcia Twoich celów.

 • Transmisje na żywo

  Oglądaj transmisje na żywo w ramach Metamorfozy Finansowej i weź udział interaktywnej serii pytań i odpowiedzi, gdzie Grzegorz Kusz - prowadzący kanał Grzegorz Kusz - Agent Specjalny i Dawid Kozioł - ekspert w zakresie finansów osobistych - udzielą Ci cennych wskazówek i pomogą Ci rozwinąć umiejętności zarządzania finansami. Te spotkania pomogą Ci zdobyć pewność siebie w podejmowaniu kluczowych decyzji finansowych i osiągnąć stabilność finansową. Dołącz do Metamorfozy Finansowej i czerp inspirację ze spotkań z najlepszymi w branży!

 • Konkursy Metamorfozy Finansowej

  Weź udział w Konkursie Metamorfozy Finansowej i przygotuj się na podwójną wygraną! Przejdź prawdziwą transformację i zaprezentuj swoje postępy w poprawie swojej sytuacji finansowej. Oprócz wyjątkowej szansy na osobisty rozwój, czekają na Ciebie atrakcyjne nagrody, które umocnią Twoją drogę do stabilności finansowej i spełnienia marzeń!

Platforma Metamorfozy Finansowej

Platforma dostępna od: 01.09.2023

Już niedługo, 1 września, odbędzie się wielki debiut naszej Platformy - miejsca, gdzie Twoja pełnowymiarowa metamorfoza finansowa stanie się rzeczywistością! Zarezerwuj ten dzień w swoim kalendarzu i przygotuj się na prawdziwą finansową transformację!

Obecnie intensywnie pracujemy nad Platformą Metamorfozy Finansowej, aby dostarczyć Ci jak najlepszą i najbardziej kompleksową bazę wiedzy. Chcemy, aby Platforma była odpowiedzią na Twoje potrzeby, dlatego jeśli jest zagadnienie, które Twoim zdaniem powinno się na niej znaleźć się skontaktuj się z nami! Twoje zaangażowanie pomoże nam zbudować społeczność, która wspólnie dąży do osiągnięcia sukcesu w dziedzinie finansów.

Chcę zgłosić zagadnienie