Zaloguj

Dostępna od: 01.09.2023

Platforma MF

Metamorfoza Finansowa jest uzupełnieniem luki w edukacji finansowej, która obecnie nie jest wystarczająco uwzględniana w standardowych programach nauczania, co skutkuje dalszymi problemami związanymi z gospodarnością swoimi finansami.

Co otrzymujesz rejestrując się na Platformie Metamorfozy Finansowej?

Na platformie czeka na Ciebie bezpłatny kurs finansowy, który składa się z modułów:

 • 1

  ZARZĄDZANIE
  BUDŻETEM DOMOWYM

  Czym jest budżet domowy

  Jak planować budżet

  Praktyczna nauka kontroli budżetu

 • 2

  ZARZĄDZANIE
  I PODZIAŁ MAJĄTKU

  Filozofia podziału majątku

  Istota żelaznej rezerwy

  Majątek a bezpieczeństwo

 • 3

  KURS SPŁATY
  ZOBOWIĄZAŃ

  Psychologia długu

  Dlaczego się zadłużamy?

  Jak pozbyć się zobowiązań?

 • 4

  BEZPIECZEŃSTWO
  FINANSOWE

  Test bezpieczeństwa

  Poziomy bezpieczeństwa

  Zabezpieczenie i ryzyka

Co jeszcze czeka na Ciebie na Platformie?

Odkryj dodatkowe materiały edukacyjne, które usprawnią Twoją naukę o zarządzaniu finansami!

 • Dziennik Metamorfozy

  Odkryj nasze unikalne narzędzie do śledzenia i dokumentowania Twojej drogi ku poprawie sytuacji finansowej! Nasz Dziennik Metamorfozy Finansowej to skarbnica wiedzy, w której zarejestrujesz postępy, cele, wyzwania i wnioski związane z Twoją transformacją i przygotujesz się na prawdziwą zmianę w podejściu do zarządzania swoim majątkiem.

 • Dostęp do społeczności

  Dołącz do społeczności #niewstydzesiefinansow na naszych platformach społecznościowych, gdzie stworzyliśmy miejsce pełne wsparcia, inspiracji i otwartości na rozmowę o finansach. Stań się częścią innowacyjnego ruchu, dziel się swoimi doświadczeniami, ucz się od innych i nieustannie rozwijaj swoje umiejętności finansowe.

 • Bezpłatne konsultacje z planerami finansowymi

  Skorzystaj z bezpłatnego wsparcia planera finansowego, który pomoże Ci w opracowaniu spersonalizowanego planu finansowego i będzie czuwał nad jego realizacją. Nasi planerzy, podobnie jak profesjonalni trenerzy dbający o Twoją formę fizyczną, są gotowi wspierać Cię w zarządzaniu finansami i optymalizacji Twojej sytuacji finansowej, zapewniając jednocześnie motywację do osiągnięcia Twoich celów.

 • Transmisje na żywo

  Oglądaj transmisje na żywo w ramach Metamorfozy Finansowej i weź udział interaktywnej serii pytań i odpowiedzi, gdzie Grzegorz Kusz - prowadzący kanał Grzegorz Kusz - Agent Specjalny i Dawid Kozioł - ekspert w zakresie finansów osobistych - udzielą Ci cennych wskazówek i pomogą Ci rozwinąć umiejętności zarządzania finansami. Te spotkania pomogą Ci zdobyć pewność siebie w podejmowaniu kluczowych decyzji finansowych i osiągnąć stabilność finansową. Dołącz do Metamorfozy Finansowej i czerp inspirację ze spotkań z najlepszymi w branży!

 • Konkursy Metamorfozy Finansowej

  Weź udział w Konkursie Metamorfozy Finansowej i przygotuj się na podwójną wygraną! Przejdź prawdziwą transformację i zaprezentuj swoje postępy w poprawie swojej sytuacji finansowej. Oprócz wyjątkowej szansy na osobisty rozwój, czekają na Ciebie atrakcyjne nagrody, które umocnią Twoją drogę do stabilności finansowej i spełnienia marzeń!

Zaloguj się do platformy MF